Treningi personalne z fizjoterapeutką

Zapraszam na treningi personalne w siłowniach McFit przy Pl. Zawiszy i CityFit przy Rondzie ONZ w Warszawie. Istnieje również możliwość umówienia się na trening w Parku.
Trening trwa zwykle około 60 minut. Pierwsze spotkanie jest to konsultacja, gdzie poznajemy się, ustalamy cele i plan działania oraz warunki współpracy. Ceny treningów zawsze są ustalane indywidualnie. Zależą przede wszystkim od celu treningowego, a tym samym okresu i formy współpracy. Zapraszam na konsultację przedtreningową i fizjoterapeutyczną oraz ustalenie szczegółów współpracy.
Zadbaj o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się ze mną lub skorzystaj z działu FAQ.

01

Trening rehabilitacyjny

Jeśli doznałeś kontuzji, jesteś w trakcie lub po rehabilitacji i chcesz bezpiecznie, pod okiem fizjoterapeuty, wrócić do sprawności fizycznej ten trening będzie dla Ciebie.

02

Trening na bóle kręgosłupa

Bóle pleców są coraz częściej zgłaszaną dolegliwością w obecnych czasach. Siedząca praca, wielogodzinna jazda samochodem, nieodpowiednia ergonomia pracy i kolejne odkładające się kilogramy- to główne przyczyny bólów kręgosłupa.

03

Trening dla seniora

Trening dla seniora to najlepsze lekarstwo na wszelkie dolegliwości. Ruch wyzwala energię, chęć do działania, działa przeciwbólowo, poprawia funkcjonowanie w życiu codziennym i przy tym jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Ćwiczenia są indywidualnie dostosowane do potrzeb i możliwości Klienta.

04

Trening modelujący sylwetkę

Ćwiczysz już kilka miesięcy, a wciąż nie widzisz efektów swojej pracy? Chcesz ujędrnić ciało i zmieścić się w wymarzony rozmiar ubrania? Ten trening będzie dla Ciebie.

05

Trening w plenerze

Trening na dworze, to dobra alternatywa dla osób, które nie lubią siłowni. Ćwiczenia z obciążeniem własnego ciężaru ciała, dostępnych ławek, drążków- wszystkiego tego, co można spotkać na dworze, w parku, lesie.

Trening trwa około 60 minut