TRENING PERSONALNY

Odchudzający

Chcesz przygotować się do lata, pozbyć się kilku kilogramów, zmieścić się w wymarzony rozmiar ubrań,marzysz o płaskim brzuchu? Aby skutecznie szybko i bez efektu jojo schudnąć muszisz działać kompleksowo, czyli wdrążyć dietę i aktywność fizyczną. Głównym sposobem na wyszczuplenie jest ujemny bilans kalorii w dniu. Ćwicząc i stosując się do moich zaleceń osiągniesz wymarzony efekt.

TRENING PERSONALNY

Co musisz zrobić żeby schudnąć?

1

zmienić  lub poprawić styl odżywiania

2

więcej się ruszać, ćwiczyć

3

przestrzegać kilku zasad zdrowego stylu życia

4

jeść regularne posiłki

TRENING I DIETA

Zdrowy styl życia


Każdy trening odchudzający jest poprzedzony konsultacją dietetyczną, ponieważ odżywianie to 70 % sukcesu w odchudzaniu. Jestem zwolenniczką zmiany sposobu jedzenia, a nie rozpisywania diet, które dają efekt, ale po pewnym czasie kilogramy wracają ponieważ nie zmieniło się sposobu jedzenia. Sprawdzimy w czym jest problem, co sprawia że nie możesz schudnąć. W trakcie spotkania udzielę Ci porady zdrowego jedzenia oraz jak te zasady wprowadzać w życie. Trening jest nieodłączną częścią odchudzania, nastawiony jest na spalenie największej ilości kalorii w najkrótszym czasie. To z połączenia tych dwóch elementów możesz osiągnąć sukces.

TRENING I DIETA

Po co trening ?

Moja rola w Twoim procesie odchudzania to przede wszystkim motywacja, ciągłe monitorowanie postępów, udzielanie cennych rad. Gwarantuję Ci, że jeśli będziesz stosować się do moich zaleceń i treningów schudniesz skutecznie i bez efektu jojo. Zdrowy styl życia jest cudowny i każdy może go wprowadzić w życie jeśli tylko zechce. Z moją pomocą możesz to osiągnąć i już nigdy nie będziesz na diecie.